“MİRAÇ KANDİLİMİZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren Miraç Kandili nedeniyle barış mesajı veren Mahçiçek, şu ifadelere yer verdi.

“Peygamber Efendimizin (S.A.V) miraca çıktığı ve Allah’ın huzuruna kabul edildiği bu kıymetli güne ulaşmanın mutluluğu ve huzuru içindeyiz. Bu niyet ile yola çıkıp, birbirimize sevgi ve saygı çerçevesi içinde, yardımcı olmamız gerekir. Böyle önemli bir gün de yüce Allah’tan tüm İslam âlemine barış ve huzur vermesini niyaz ederim. Bizler birlik ve beraberlik içinde, el ele verip daha güzel bir Türkiye için çalışacağız. Bu mübarek Miraç Kandilinde dua ile sohbet edip, kalplerimizi aydınlatalım inşallah.

Ebedi kurtuluşumuz olan Miraç kandilimiz tüm Müslüman âlemi için güzelliklere vesile olsun inşallah. Bu kutlu gecede Rabbimizden incinmiş kalpleri birleştirmesini, hata ve günahlarımızı bağışlamasını diliyorum. Allah bizleri, ülkemizi, birliğimizi ve dirliğimizi her türlü olumsuzluktan, kötülüklerden korusun inşallah.

Miraç kandilinizi kutluyor, barışa, huzura, refaha ve hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.”


Facebookta Paylaş Tweetle