ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

Onikişubat Belediyesi şehre değer katmaya devam ediyor. Model ve modern belediyecilik anlayışının simgesi haline gelen Onikişubat Belediyesi yeni farklı tasarım bankları ve butik parklarıyla vatandaş tarafından tebrik ediliyor. Yaşam standartlarını yükselten çalışmalarıyla sürekli göz önünde olan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ilk hedefinin insan odaklı çalışmalar olduğunu belirtirken, Onikişubat bölgesine sosyal, kültürel ve fiziki çalışmalar açısından büyük katkı sağlıyor.

Mimar Sinan, Tekerek, Yunus Emre, İstiklal, Şehit Abdullah Çavuş, Necip Fazıl, Fatih, Yamaçtepe, Cumhuriyet, Boğaziçi, Selçuklu olmak üzere toplamda 11 mahallede yapımı tamamlanan butik parkların çalışmaları devam ediyor.

Poliester Kavisli Bank, Poliester Tekli Bank, Poliester Çift Bank ve Poliester Kamelya olan bankların kaliteli ve konforlu olması dikkat çekiyor. Renkli görselleri ve farklı tasarımlarıyla şehre adeta güzellik katan banklar, vatandaş tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

Öte yandan özellikle çocukların yüzünü güldürecek bir diğer proje farklı tasarımlarıyla ilgi uyandıracak konsept parklar. Çocukları fiziki ve zekâ yönünden geliştirecek, aynı zamanda da yetişkin bireylerinde kullanabileceği bu alanlarda, minikler hem verimli hem de eğlenceli zaman geçirebilecek. Bu kapsamda Şehit Abdullah Çavuş Mahallesine yapılan uçak tipi butik park çocukların hayal dünyasını zenginleştirirken, onlara çeşitli oyun imkanı sunuyor.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, yaptığı açıklamada “ vatandaşımıza farklı konseptlerde kalite ve konforu sunmaya çalışıyoruz. Belediyecilik anlayışımızda hayatın her alanında var olmak ve fark yaratmak var. Daha güzel bir Onikişubat için projeler üretip hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.


Facebookta Paylaş Tweetle