HABERLER

“YENİ BİR KAN YENİ BİR YAŞAM”

Image

Onikişubat Belediyesi Başkanı Hanefi Mahçiçek, 6-12 Mayıs arasında hatırlanan Kan Haftası nedeniyle ilgili bir mesaj yayımladı. Mesajında “yeni bir kan yeni bir yaşam demektir” ifadelerini kullanan Mahçiçek, sözlerine şu şekilde devam etti.


SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERE MOTİVASYON GEZİSİ

Image

Onikişubat Belediyesi eğitime destek amacıyla hayata geçirdiği Sosyal Etkinlik Merkezleri’de üniversite sınavlarına ücretsiz olarak hazırlık kurslarımızda eğitim gören öğrencilere, üniversite sınavına girmeden önce motivasyon gezisi düzenledi. Şanlıurfa gezisi kapsamında yaklaşık 90 kişilik bir grup sabahın erken saatlerinde yola çıktı.


Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Hanefi Mahçiçek başkanlığında, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılışı gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri açıklandı.


“TRAFİK KURALLARINA UYUN, HAYATA TUTUNUN”

Image

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 1-5 Mayıs arası kutlanan Trafik ve İlk Yardım Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında “Trafik Kurallarına Uyun, Hayata Tutunun” sloganını kullanan Mahçiçek, şu ifadelere yer verdi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... »