HABERLER

SAĞLIKLI, TEMİZ VE GÜVENLİ YOLLAR İÇİN ADIM ATILDI

Image

Onikişubat Belediyesi Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü içinde asfalt çalışmalarına başladı. Saatte 200 ton üretimi ile bölgenin en büyük asfalt plentine sahip olan Onikişubat Belediyesi daha sağlıklı, temiz ve güvenli yollar yapmak için özverili bir şekilde çalışıyor.


YENİ KONSEPT BİSİKLETLER ONİKİŞUBAT’TA VATANDAŞIN HİZMETİNE SUNULDU

Image

Özellikle hafta sonları vatandaşların uğrak noktalarından biri olan Onikişubat Bisiklet ve Yürüyüş Yolu binlerce kişiyi ağırlıyor. Gidiş geliş kesintisiz 18 km parkura sahip olan alan Kahramanmaraş’ta bisiklet kullanımı açısından yeni bir dönem başlattı. Şehre doğayla iç içe bir proje kazandıran Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, çalışmalarıyla Kahramanmaraş’a prestij katıyor.


KADINLAR BAŞARDIKÇA, ONİKİŞUBAT GÜZELLEŞECEK

Image

Kooperatifler Birleşmiş Milletler ve Uluslararası Çalışma Örgütü tarafından kalkınmanın önemli bir aracı olarak kabul edilmiş, yönetimlerce desteklenmesi gereken yapılar olarak belirtilmiştir. Avrupa Birliği’nde 300 bin kooperatif 2,3 milyon kişiyi istihdam etmekte ve 83,5 milyon ortağına hizmet sunmaktadır. Kuzey Avrupa’ da ki kooperatiflerin % 80’inin kadınlar tarafından kurulduğu bilinmektedir.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... »