HABERLER

"GÖNÜLLERİ KIRMADIK, REKORLAR KIRDIK"

Image

Ak Parti Onikişubat İlçe Danışma Meclisi Mart Ayı Toplantısı gerçekleştirildi. Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, Onikişubat Gençlik Kolları Başkanı Cemil Turan Özdöşemeci ve teşkilat üyeleri katıldı.


EĞİTİM PROGRAMLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Image

Özellikle eğitim alanında dur durak bilmeyen bir hizmet anlayışı benimseyen Onikişubat Belediyesi düzenlediği programlarla öğrencileri aydınlatmaya devam ediyor. Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor Okur Yazar Buluşması Programının bugün ki durağı Mehmet Akif İnan İmam Hatip Ortaokulu oldu.


"EĞİTİME’’ DUDAK UÇUKLATACAK YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi eğitim alanında verdiği hizmetlere her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek, büyük yatırımlar yapıyor. Öğrencilerin geleceği, gelişimi ve eğitimi için gece gündüz demeden mesai harcayan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, eğitime dudak uçuklatan yatırımlar yapıyor.


ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ HALKIN İSTEĞİNİ YERİNE GETİRDİ

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi mahalle isimlerinde değişiklik yaptı. Mahallelerin yeni isimlerinin bilinmemesi, bölgede geçmişten kalma isimlerin kullanılması nedeniyle ve halkın da talebi üzerine kırsal kesimlerde bulunan mahallelerin isimleri değiştirildi. Bu kapsamda Yaylaüstü Mahallesi “Avkasr-ı”, Çınarpınar Mahallesi ise “Köşürge” olarak olarak değiştirildi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... »