HABERLER

"ALLAH’IN RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN’’

Image

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “ Üç aylar ve Regaip Kandili sebebiyle yayımladığı mesajında ‘’ Rabbim gönlünüzü, ruhunuzu ve bedeninizi iman, ilim, hikmet ve hakikat nuruyla ödüllendirsin inşallah.’’ sözlerine yer vererek, tüm Müslüman âleminin Regaib Kandilini kutladı.


BAŞKAN MAHÇİÇEK YEREL BULUŞMALAR KAPSAMINDA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca 15 Aralık 2017 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında verilen ‘’Yerel Buluşmalar’’ talimatı kapsamında Onikişubat ilçesi muhtarlarıyla Onikişubat Bisiklet ve Yürüyüş Yolu kafeteryasında bir araya gelerek, yapılan ve yapılmakta olan hizmetler hakkında istişare toplantısı yapmak için kahvaltı organizasyonu düzenledi.


Okur Yazar Buluşması Etkinliğinde Yazar Vehbi Vakkasoğlu Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi tarafından organizasyonu gerçekleştirilen Okur-Yazar Buluşması etkinliği kapsamında Kahramanmaraşlı yazar Vehbi Vakkasoğlu, öğrencilerle bir araya geldi. Ali Galip Çalık Anadolu Lisesi ve Zekeriya Tanrıverdi İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirilen etkinliğe öğrencilerle birlikte okul müdürleri ve öğretmenler de katıldı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... »