HABERLER

TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI VE KLASİK DÜŞÜNCE OKULU PROGRAMI

Image

TÜGVA(Türkiye Gençlik Vakfı)’nın hayata geçirdiği ‘’Klasik Düşünce Okulu’’ eğitim konferansı Kahramanmaraş Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek katıldı.


ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ BÖLGEDE OKUMA ORANINI ARTTIRDI

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi eğitim ve okuma alanında her geçen gün bir yeni projeye imza atarak başarı elde ediyor. Öğrencilere eğitimin ve okumanın değerini anlatmak için düzenlenen Okur Yazar Buluşması etkinliği kapsamında yazarlar ve öğrenciler bir araya getirilmeye devam ediyor.


ASKERLERİN HANEFİ MAHÇİÇEK’E TEŞEKKÜRÜ YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in koordinesinde Afrin Zeytin Dalı Harekâtı’nın gerçekleştiği bölgeye yardımları devam ediyor. Giyim ve gıda alanında yapılan yardımlardan mutlu olan askerlerin Onikişubat Belediyesine sosyal medyada yaptığı jest yüzleri gülümsetti. Bir askerin kendi sosyal medya hesabından bombanın üzerine yazdığı ‘’ Sayın Başkan Hanefi Mahçiçek’e Afrin’den Selamlar’’ yazması internette binlerce beğeni aldı.


Okur Yazar Buluşması Etkinliği Gerçekleştirildi

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi tarafından organizasyonu gerçekleştirilen Okur-Yazar Buluşması etkinliği kapsamında Kahramanmaraşlı yazar Vehbi Vakkasoğlu, öğrencilerle bir araya geldi. SİMYA Kız Koleji ve Kahramanmaraş Güzel Sanatlar Lisesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe öğrencilerle birlikte okul müdürleri ve öğretmenler de katıldı.


"GİRİŞİMCİ OL, BAŞARILI OL’’

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Girişimcilik Haftası nedeniyle önemli açıklamalar yaparak, gelecek nesillere tavsiyelerde bulundu. Eğitime verdiği önemle bilinen Mahçiçek, başarılı olmanın sırrını adım atmak olduğunu yani girişimci olarak nitelendirdi. Girişimciliği yeni bir bakış olarak değerlendiren Mahçiçek, şöyle konuştu;


Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Hanefi Mahçiçek başkanlığında, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılışı gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri açıklandı.


"ŞİMDİ OKUMA ZAMANI’’

Image

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan Okuma Yazma Seferberliğine destek veren Onikişubat Belediyesi ve Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün okuma yazma eğitimleri başladı. Eğitimin ilk gününde Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, eğitimin önemini vurgulayarak daha iyi bir gelecek için, çalışmalarının devam edeceğini söyledi.


« ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  ... »