Onikişubat Belediyesi Başkan Yardımcıları

Burhaneddin TÜRKKAHRAMAN

Hakkında


1969 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu.

Gaziantep Üniversitesi Kahramanmaraş Ziraat Fakültesinden mezun olup Ziraat Yüksek Mühendisi unvanını aldı. Nisan 2014 tarihinden itibaren Onikişubat Belediyesi, Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Beceriler


Deneyim


Kahramanmaraş Belediyesinden 17 yıl Park Bahçeler Müdürlüğü görevinde bulundu. Kahramanmaraş belediyesinde 2 yıl Etüt Plan Proje Müdürlüğü görevi yaptı. 

İletişim


Mesajı Yolla

Fatih YOĞURT

Hakkında


1966 yılında Kahramanmaraş’ ta doğdu. İlk Orta Lise Tahsili Kahramanmaraş’ ta tamamladı. İstanbul Üniversitesi Tütün Eksperleri Yüksek Okulunda Burslu olarak tahsilini tamamladı. Orta derece Almanca bilgisine sahiptir.  Evli ve 3 çocuk babası.

Beceriler


Deneyim


TEKEL Genel Müdürlüğü ve TEKEL A.Ş. ‘ de uzun yıllar idarecilik görevlerinde bulundu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üye, üye, profesyonel spor kulüpleri yönetiminde yer aldı. Ayrıca Tekel Genel Müdürlüğünden mühendislik, işletme müdürlüğü, alım üretim planlama baş eksperliği, merkez müdür yardımcılığı ve başmüdürlük görevlerinde bulundu. Sanayi ve Ticaret Bakanlığında araştırmacı olarak çalıştı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığında Tüketici Hakem Heyeti raportörlüğü yaptı. 

İletişim


Mesajı Yolla