HABERLER

DÖRT YILDA “48 BİN KIRTASİYE SETİ VE OKUL ÇANTASI” ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Image

Onikişubat Belediyesi, Onikişubat geneli okullarda 1.sınıfa yeni başlayan öğrencilere, çanta ve kırtasiye yardımında bulundu. Molla Gürani ve Sezai Karakoç İlkokulları’nda yapılan açılış programının ardından öğrencilere çanta içerisinde kırtasiye malzemeleri verildi. Öğrencilerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Onikişubat Belediyesi, 2017-2018 eğitim öğretim yılı ile birlikte toplam 4 yılda öğrencilerin eğitimine katkı sağlayarak, 48 Bin adet kırtasiye seti ve okul çantası dağıttı.


KONSEPT PARK TEKEREK MAHALLESİ’NDE AÇILDI

Image

Onikişubat Belediyesi, özellikle geleneksel faaliyetlerini yeni nesillere aktarmak için yoğun bir mesai harcıyor. “Komşularımızla kahvaltıda buluşuyoruz” projesini vatandaşla buluşturarak kültürel değerlerimize sahip çıkıyor. Kaybolan değerlerimizi yeniden canlandırmak ve komşuluk ilişkilerini güçlendirmek için başlattığı kahvaltı programı bu hafta Tekerek Mahallesi’ndeydi. Kahvaltı programının hemen ardından Tekerek Mahallesi Konsept Park açılışı gerçekleştirilip vatandaşın hizmetine sunuldu.


ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ’NDEN PERSONELİNE ANLAMLI “TEŞEKKÜR”

Image

Onikişubat Belediyesi, Kurban Bayramında da çevre temizliğine büyük önem vererek, oluşabilecek kötü manzaraların önüne geçti. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kurban Bayramı dolayısıyla oluşabilecek çevre kirliliklerinin önüne geçen ve ilçede temiz bir görüntü ortaya çıkartan, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeline teşekkür etti.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... »