HABERLER

BAŞKAN MAHÇİÇEK ‘’ RABBİM SİZİ MUZAFFER KILSIN’’

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi Afrin Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlere giyim yardımı yaptı. Yardımlar kapsamında 12 Bin adet atlet ve 12 Bin adet çorap toplamda 24 Bin adet giyim malzemesi gönderildi. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçeki, yaptığı açıklamada ‘’ askerlerimiz her zaman aklımızda, onlara her zaman duacıyız’’ sözlerine yer verdi.


Hanefi Mahçiçek, Geleceğe Işık Tutuyor

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kariyer Günleri Etkinliği kapsamında Kahramanmaraş IMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek yaşam tecrübelerini anlattı. Sohbetiyle adeta gençlerin geleceğine ışık tutan belediye başkanı öğrenciler tarafından ilgiyle dinlendi.


TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI VE KLASİK DÜŞÜNCE OKULU PROGRAMI

Image

TÜGVA(Türkiye Gençlik Vakfı)’nın hayata geçirdiği ‘’Klasik Düşünce Okulu’’ eğitim konferansı Kahramanmaraş Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek katıldı.


ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ BÖLGEDE OKUMA ORANINI ARTTIRDI

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi eğitim ve okuma alanında her geçen gün bir yeni projeye imza atarak başarı elde ediyor. Öğrencilere eğitimin ve okumanın değerini anlatmak için düzenlenen Okur Yazar Buluşması etkinliği kapsamında yazarlar ve öğrenciler bir araya getirilmeye devam ediyor.


ASKERLERİN HANEFİ MAHÇİÇEK’E TEŞEKKÜRÜ YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in koordinesinde Afrin Zeytin Dalı Harekâtı’nın gerçekleştiği bölgeye yardımları devam ediyor. Giyim ve gıda alanında yapılan yardımlardan mutlu olan askerlerin Onikişubat Belediyesine sosyal medyada yaptığı jest yüzleri gülümsetti. Bir askerin kendi sosyal medya hesabından bombanın üzerine yazdığı ‘’ Sayın Başkan Hanefi Mahçiçek’e Afrin’den Selamlar’’ yazması internette binlerce beğeni aldı.


Okur Yazar Buluşması Etkinliği Gerçekleştirildi

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi tarafından organizasyonu gerçekleştirilen Okur-Yazar Buluşması etkinliği kapsamında Kahramanmaraşlı yazar Vehbi Vakkasoğlu, öğrencilerle bir araya geldi. SİMYA Kız Koleji ve Kahramanmaraş Güzel Sanatlar Lisesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe öğrencilerle birlikte okul müdürleri ve öğretmenler de katıldı.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... »