HABERLER

SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERE MOTİVASYON GEZİSİ

Image

Onikişubat Belediyesi eğitime destek amacıyla hayata geçirdiği Sosyal Etkinlik Merkezleri’de üniversite sınavlarına ücretsiz olarak hazırlık kurslarımızda eğitim gören öğrencilere, üniversite sınavına girmeden önce motivasyon gezisi düzenledi. Şanlıurfa gezisi kapsamında yaklaşık 90 kişilik bir grup sabahın erken saatlerinde yola çıktı.


Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Image

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Hanefi Mahçiçek başkanlığında, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılışı gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri açıklandı.


“TRAFİK KURALLARINA UYUN, HAYATA TUTUNUN”

Image

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 1-5 Mayıs arası kutlanan Trafik ve İlk Yardım Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında “Trafik Kurallarına Uyun, Hayata Tutunun” sloganını kullanan Mahçiçek, şu ifadelere yer verdi.


1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

Image

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Mahçiçek 1 Mayıs İşçi Bayramı'nın barış ve dostluk havasında geçmesi temennisinde bulunarak, şu ifadelere yer verdi.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... »